Nissan Juke
1.2 DIG-T S/S Acenta Bose | LED | 360 Camera | Leder | Navigatie | Climate | DAB | Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 11.885,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.885,-
LEASEPRIJS: € 195,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.377,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan Juke |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 DIG-T S/S Acenta Bose | LED | 360 Camera | Leder | Navigatie | Climate | DAB | Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 maart 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 105.426 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 195,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.885,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KGT-33-X |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 83 kw / 113 pk |
| Laadvermogen: | 507 kg |
| Gewicht: | 1.148 kg |
| Wielbasis: | 253 cm |
| Hoogte: | 1.565 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.655 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 604 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR